Děkujeme našim zákazníkům za další skvělou sezónu a věříme, že všem nový bazén přinesl v horkém létě radost a osvěžení. Pro zájemce, kteří uvažují o vlastním bazénu pro příští rok, je nyní to nejlepší období na přípravu projektu.

Bazén na zahradě vlastního domu znamená nejen spoustu zábavy a potěšení, současně však také zhodnotí nemovitost a ochrání úspory před neúprosnou inflací. Na podzim je možno realizaci v klidu připravit a naplánovat optimální termín montáže. Navíc teď můžete vytěžit maximum z výhodných podzimních akcí a smluvně zafixovat cenu zakázky pro příští rok.

Kontaktujte nás ihned

bazén baspawood

Bazény
BASPA-WOOD PLUS

Bohatá výbava ZDARMA

Dřevěný bazén Oceapool

Bazény
OCEAPOOL

Sada příslušenství
ZDARMA

bazén woodline

Bazény
WOOD-LINE

Vnitřní schodiště
ZDARMA

PODMÍNKY PODZIMNÍ NABÍDKY PRO DŘEVĚNÉ BAZÉNY
  • Akce platí pro objednávky přijaté od 1. 9. do 30. 11. 2022
  • V řadě BASPA-WOOD STANDARD nabízíme zdarma sadu zakrytí (letní a zimní plachta), plastové spony na horní lem a dřevěný přístřešek na filtraci STANDARD (dostupnost podle modelu podzim 2022 nebo duben 2023)
  • U bazénů BASPA-WOOD PLUS nabízíme zdarma sadu zakrytí (letní a zimní plachta), nerezové spony na horní lem a prostorný domek na filtraci PLUS (dostupnost duben 2023)
  • K bazénům OCEAPOOL nabízíme zdarma letní bublinkovou plachtu a sadu pro údržbu (manuální vysavač, hladinová síťka, kartáč, teploměr a tester) – dostupnost 2 týdny (podle barvy fólie)
  • K bazénům WOOD-LINE nabízíme zdarma komfortní vnitřní rohové schodiště a sadu pro údržbu (manuální vysavač, hladinová síťka, kartáč, teploměr a tester) – dostupnost 4 týdny
  • U objednávek s dodáním na jaře 2023 bude na podzim účtována záloha pouze 25 % ceny
  • V případě zájmu Vám rádi pošleme individuální nabídkovou kalkulaci na vybraný model bazénu, vyžádejte si na telefonu 777 099 687 nebo na helena.antonyova@baspa.cz.