Výrobce bazénů Wood Line

Naši dlouholetou spolupráci s belgickou značkou Wood-Line jsme od podzimu 2016 nově doplnili zařazením nabídky bazénových kitů Procopi a exkluzivního řešení pro bazény na míru od francouzské společnosti Bluewood.

Všichni naši dodavatelé mají s prací se dřevem mimořádně bohaté zkušenosti. Tyto úspěšné značky disponují moderními výrobními kapacitami ve Francii a v Belgii s automatizovanými postupy ve všech fázích výroby: navrhování, řezání a úpravy dřeva na speciálních strojích, výroba tesařských spojů a speciálních dílů.

Konstrukční materiál všech námi dodávaných bazénů je vyroben výhradně ze severské červené borovice pocházející z oblastí situovaných severně od 57. rovnoběžky. Díky svému původu má toto dřevo vynikající přirozenou pevnost a trvanlivost ve srovnání s jinými typy dřevin z mírnějších oblastí. Vybíráme si pouze dřevo, které roste velmi pomalu a má proto vysokou hustotu a jeho excelentní kvalita pochází z náročných klimatických podmínek.

Všechny dřevěné konstrukční profily našich bazénů jsou před dodáním tlakově impregnovány v autoklávech pro třídu rizika IV CTB B+ SP. Toto ošetření zaručuje více než 25ti letou životnost dřeva ve vysoce rizikovém prostředí, kdy je v trvalém kontaktu se sladkou vodou. Díky tomuto důkladnému ošetření můžeme poskytnout plnou desetiletou záruku proti hnilobě a dřevokazným houbám.

Podrobné informace o našich dodavatelích najdete na jejich stránkách:

Naši výrobci dřevěných bazénů

Naši dodavatelé bazénových technologií a příslušenství